Wynajem samochodów sportowych Katowice

Wynajem samochodów sportowych Katowice

Wypożyczalnia samochodów sportowych STG Cars oferuje swoim klientom wynajem niesamowitych aut takich jak Ford Mustang, BMW M2, Ford Focus RS. Nasza oferta ciągle się rozrasta, a kucyków przybywa w naszej stajni! Nasze samochody wynajmowane są na śluby, wieczory kawalerskie, impre...więcej »

Promuj się w indeksie polskich firm i przedsiębiorstw. Aby umieścić firmę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i po czym korzystając z formularza dodaj swoją firmę do naszej bazy. Jesteśmy dla Was już ponad 10 lat!

Dodaj firmę
  • Dodane przez Państwa firmy: 4069
  • W kolejce do zaakceptowania: 1 firm

Informacje jak dodać wpis:

1. Wybierz odpowiednią kategorię, a następnie podkategorię związaną z tematyką Twojej strony.

2. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej kategorii dla swojej strony to zasugeruj nową i dodaj do niej wpis. Jeżeli moderator uzna ją za zgodną, wówczas zostanie ona umieszczona wraz z Twoim wpisem.

3. Podaj adres swojej strony internetowej (obowiązkowo z członem "http://").

4. Wypełnij formularz. Możesz dodać różne podkategorie, lecz muszą one pasować do Twojego serwisu.

5. Po dodaniu strony musisz jeszcze oczekiwać na sprawdzenie jej przez moderatora katalogu, jeśli strona będzie spełniała regulamin - wpis zostaje dodany - o decyzji moderatora zostaniesz poinformowany e-mailem który podasz podczas dodawania.

6. Polecamy wpis wyróżniony (wymagany link zwrotny), ponieważ będziesz mógł dodać swój wpis do większej ilości dodatkowych podkategorii, po dodaniu wpis będzie odznaczał się większymi przywilejami w naszym katalogu - co znacznie sprzyja dotarciu do jak największej liczby czytelników.