Wyposażenie gastronomii SKLEP

Wyposażenie gastronomii SKLEP

Urzadzeniapiekarnicze. pl powstały jeszcze w ubiegłym wieku. 20-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej zarówno w sprzedaży maszyn piekarniczych, jak i prowadzeniu serwisu pieców piekarniczych sprawia, że w gronie klientów Urzadzeniapiekarnicze. pl pojawiają się nowe cukier...więcej »

Promuj się w indeksie polskich firm i przedsiębiorstw. Aby umieścić firmę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i po czym korzystając z formularza dodaj swoją firmę do naszej bazy. Jesteśmy dla Was już ponad 10 lat!

Dodaj firmę
  • Dodane przez Państwa firmy: 4012
  • W kolejce do zaakceptowania: 9 firm

Informacje jak dodać wpis:

1. Wybierz odpowiednią kategorię, a następnie podkategorię związaną z tematyką Twojej strony.

2. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej kategorii dla swojej strony to zasugeruj nową i dodaj do niej wpis. Jeżeli moderator uzna ją za zgodną, wówczas zostanie ona umieszczona wraz z Twoim wpisem.

3. Podaj adres swojej strony internetowej (obowiązkowo z członem "http://").

4. Wypełnij formularz. Możesz dodać różne podkategorie, lecz muszą one pasować do Twojego serwisu.

5. Po dodaniu strony musisz jeszcze oczekiwać na sprawdzenie jej przez moderatora katalogu, jeśli strona będzie spełniała regulamin - wpis zostaje dodany - o decyzji moderatora zostaniesz poinformowany e-mailem który podasz podczas dodawania.

6. Polecamy wpis wyróżniony (wymagany link zwrotny), ponieważ będziesz mógł dodać swój wpis do większej ilości dodatkowych podkategorii, po dodaniu wpis będzie odznaczał się większymi przywilejami w naszym katalogu - co znacznie sprzyja dotarciu do jak największej liczby czytelników.